777 754 444

ABUS CZECH s.r.o.

Společnost ABUS patří mezi světové výrobce mechanického zabezpečení od roku 1924. V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. 

Abus používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákazníka atraktivní. Více informací se dozvíte na www.abus.cz 

Realizace

Pro společnost Abus zajišťujeme kompletní správu PPC kampaní, včetně videoreklamy na Youtube. Především plníme cíl podpory značky a podpory jednotlivých prodejců. Využívají se efektivně mimo jiné remarketingové kampaně na Youtube ve formě videí, tak klasické bannerové remarketingové kampaně, které zajišťují delší setrvání uživatelů na stránkách.


V současné době realizujeme správu SEO pro nové domácí stránky abus.cz a pomáháme být více vidět ve fulltextových vyhledávačích.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >