777 754 444

Angee

The first truly autonomous home security system for everyone.

Angee se brzy stane pojmem pro domácí security systems. Za tímto Kickstarter projektem stojí český tým vývojářů, kteří vtrhli s Angee na Kickstarter a dosáhli skvělého zaujetí lidí.

Není se co divit, když se kouknete na odbornost jednotlivých členů týmu a vizi, dát i obyčejným lidem možnost chránit své domácnosti a své blízké na vysoké úrovni. Jednoduše a inuitivně.

Angee dosáhla na Kickstarter.com více než $530 000, lidé si tedy předobjednali Angee za více než 10 000 000,- Kč.

Přesně 1512 jedinců, kteří se těší na Angee v roce 2016.

www.meetangee.com

www.kickstarter.com/angee

Realizace

Tým Angee nás oslovil ve chvíli, kdy připravoval vstup na Kickstarter a začal pro něj postupně stavit kampaň. Přestože možnost této spolupráce přišlo na konci roku, kdy jsme měli v přípravě další projekty, dlouho jsme neváhali a tuto zkušenost jsme si nemohli nechat utéct. Jednoduše jsme se kousli  a začali makat na 120%, abychom zvládli tento projekt a stávající kampaně klientů.

Nejprve jsme Angee pomohli připravit kompletní marketingovou strategii pro následující americkou Kickstarter kampaň. Připravili jsme podpoře Social Media Guidelines, aby Angee měla jasnou tvář na sociálních sítích.

Poté jsme se již pustili do správy reklamy na vybraných kanálech a vykopli kampaňe. Rozhodně se nebojte poptat i českou agenturu pro zahraniční kampaně ;)

  • Marketingová strategie
  • Social Media Guidelines
  • Správa Placené reklamy (USA, Germany, Canada, UK a mnoho dalších)

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >