777 754 444

N1shop

N1shop je elektronickým obchodem, tak kamennou prodejnou společnosti Ndistribution, která je výhradním dovozcem předních světových street wearových značek, jako jsou Globe, Protest a mnoho dalších. Stejně tak ve své stají mají jednu z nejznámějších značek bikových doplňků FOX. Nesmíme zapomínat na jedny z nejkvalitnějších především horských kol kanadské značky Kona.

Až příště uvidíte jet bikera Michala Marošiho, tak si všimněte, na čem jezdí a co obléká....

 

Realizace

Ndistributin nám svěřil správu kompletních online kampaní. V N1shopu vyslyšeli naše doporučení a my jsme dostali volnou ruku v realizaci online kampaní. Nyní využíváme prakticky všechny možnosti online reklamy od propagace ve vyhledávací síti, přes dynamický remarketing až nově po využití Youtube pro videoreklamu. Samozřejmostí je perfektně naplánovaná a precizní správa SEO.

Jsme orientovaní na ROI a odměneni až za skutečné prodeje a navyšování zisků z prodeje přes e-shop, i díky tomu už začínáme brát n1shop.cz jako vlastní a také se o něj tak staráme.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >