777 754 444

Putzer

Společnost Putzer - půjčovna lodí byla založena v roce 1994. Firma klade velký důraz na vysokou kvalitu svých služeb.V současné době firma Petr Putzer Rafting Ohře s.r.o. má vybudovanou síť půjčoven s největším množství sběrných míst na řece Ohři. 

Firma jako jediná na Ohři zajišťuje kromě přepravy lodí i přepravu osob svými čtyřmi minibusy na místo vyplutí a z místa cíle plavby. Pro více informací navštivte www.putzer.cz . 

Realizace

Petr Putzer nás oslovil, abychom mu pomohli zviditelnit se ve vyhledávačích. Zvolili jsme dlouhodobější cestu v podobě kompletní správy SEO, ale také jsme doporučili a následně realizovali PPC kampaně, včetně retargetigu a RTB jako podporu prodejů na jednotlivých řekách Vltavě, Berounce, Ohři a Otavě.

Léto bylo úspěšné, tak doufáme, že takový úspěch zopakujeme zase. S pane Putzerem je velmi kvalitní spolupráce, takže jsme si tím jisti.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >