777 754 444

Yogoterie

Yogoterie vznikla nevině během surfového tripu na Havaji na podzim 2013. Majitelé Yogoterie se snaží dostat do povědomí lidem, kteří se zajímají o zdravý životní styl a nebo si chtějí na něčem pochutnat. Frozent yogourt je kvalitní český jogurt z lahodného českého mléka. Kouzlo samotného mraženého jogurtu je, že si ho můžete natočit a ochutit čím budete chtít.

Určitě navštivte první otevřenou Yogoterii v Atriu Flora na Vinohradské.

Více o Yogoterii se můžete dozvědět na www.yogoterie.cz .

Realizace

Yogoterie jako nová značka od nás potřebovala "nakopnout", aby byla vidět i v online prostředí.

Zvolili jsme jak reklamu ve vyhledávacích sítích Seznam A Google na klíčová slova, která lidé zadávají ve spojení s novým trendem, mraženým jogurtem, který si můžete dle své představy dochutit, tak imageovou reklamu ve formě zajímavých bannerů, které jsme během několika prvních měsíců ukazovali pomocí cílení naší vytipované skupině zákazníků.

Od začátku kampaně jsme také využívali Online PR a správu SEO, abychom se dosali na první místa vyhledávačů i ve fulltextovém vyhledávání.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >