777 754 444
Emailing

Emailing

Komunikace se zákazníky je dnes velice důležitá a efektivní část marketingových aktivit, které by se neměly vynechávat. Navrhneme a zrealizujeme Vám od grafické podoby newsletteru až po správu rozesílání na nové a potenciální zákazníky. Testujeme výkonnost newsletterů tak, aby Vaše kampaně byly co nejefektivnější.

 

  • Návrhy a realizace grafiky newsletterů
  • Behaviorální cílení
  • A/B testing
  • K dispozici až 4 000 000 emailových adres
  • Kompletní správa rozesílky
  • Tagování kampaní

Reference

The first truly autonomous home security system for everyone.

Angee se brzy stane pojmem pro domácí security systems. Za tímto Kickstarter projektem stojí český tým špičkových vývojářů.

Nyní se můžety těšit na domácí bezpečnostní systém. Jednoduše a inuitivně.

Tým Angee nás oslovil ve chvíli, kdy připravoval vstup na Kickstarter a začal pro něj postupně stavit kampaň. Přestože možnost této spolupráce přišlo na konci roku, kdy jsme měli v přípravě další projekty, dlouho jsme neváhali a tuto zkušenost jsme si nemohli nechat utéct. Jednoduše jsme se kousli  a začali makat na 120%.

Výsledek:

  • Získaných $530 000 na Kickstarter
  • Přesně 1512 jedinců, kteří se těší na Angee v roce 2016.
Angee, inc.

Angee, inc.

"Společnost Forclick nám pomohla s celkovou komunikační strategií na sociálních sitích a následně nám pomáhali se správou kampaní na Facebook a Google pro americký trh a následně pro celosvětové kampaně. Výsledky z kampaní neustále analyzovali a doporučovali jak upravit reklamy (vizualizace a texty), tak aby byli co nejůspěšnější. I díky Forclicku se nám podařilo vybrat přes 13 000 000 Kč u produktu který zákazníci získají až za rok a to s velmi omezeným reklamním rozpočtem.”

Lukáš Stibor - Co Founder Angee inc.

Výsledky
Vyjádření klienta

Pro Rottdesign spravujeme kompletně online reklamu. Ať jsou to PPC systémy nebo poskytované konzultace pro zvýšení konverzního poměru webu pomocí UX a analýzy dat z Google Analytics. Klientovi pomáháme být vidět a dostat své produkty k lidem, kteří touží po kvalitním masivním nábytku nebo precizních rozkládacích stolech.

Rottdesign
Rottdesign

Rottdesign

"S firmou Forclick jsme začali spolupracovat díky známosti s jedním ze zaměstnanců, což upřednostňuji byť s obavou a vědomím, jaká tato spolupráce přináší rizika. Na druhou stranu jsem rád, že mohu dané firmě vždy důvěřovat a také není nutné se zdržovat mnoha formalitami.

Spolupráce probíhá naprosto profesionálně a sebekriticky musím přiznat, že jsou to právě lidé z Forclick, kteří náš uhánějí a připomínají, co vše je nutné ještě řešit a co jsme kde opomenuli. Ochotně mne zasvětili do tajů moderního internetového marketingu, navrhli ideální plán a poradili vhodné úpravy našich stávajících webových stránek."

Jan Rott, majitel společnosti

Výsledky
Vyjádření klienta

Pro jazykovou školu Domluvtese a jejich webové stránky spravujeme PPC systémy na Seznamu a Google. Cílem kampaní je zvednout návštěvnost a povědomí o škole, dále také měříme nastavené cíle. Od spuštění v květnu 2014 se návštěvnost webu zvedla 4x.

Více než polovina návštěvnosti je tvořena PPC kampaněmi a 2 polovina je tvořena organickým vyhledáváním, které bylo zaktivováno správou SEO.

Jazyková škola Domluvte se
Jazyková škola Domluvte se

Jazyková škola Domluvte se

"Spolupráce se společností Forclick jsme se rozhodli využít na doporučení našich dlouhodobých obchodních partnerů. Již první nástin spolupráce, při které nám byla předložena podrobná analýza možností, jak zviditelnit naši internetovou prezentaci, byla pro nás ujištěním, že jsme se obrátili na odborníky. Počáteční dobrý pocit se změnil v realitu a již ve velice krátké době se rozběhla spolupráce, které dlouhodobě využíváme a věříme, že ještě dlouho využívat budeme. Společnost Forclick pro nás spravuje PPC reklamu, Sklik, Adwords, Adform a rovněž také kampaň na YouTube. Vážíme si společnosti Forclick pro její profesionální přístup, který vede ke spokojenosti všech zúčastněných stran."

Mgr. Kristýna Janstová - jednatel

Výsledky
Vyjádření klienta

Společnost Ascz je montážním a servisním partnerem Jablotronu. Hlavními motory podnikání ASCZ je prodej, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů. Společnost dělá maximum bezpečí domácností a firem. Zajištujě vše od implemetace kamerových systémů, přes domácí telefony až po zajištění připojení k Tísňové lince Jablotron. 

Alarmové systémy CZ, s.r.o.
ASCZ Alarmové systémy CZ, s.r.o.

ASCZ Alarmové systémy CZ, s.r.o.

"Se společností Forclick s.r.o. spolupracujeme na rozvoji interentového marketingu. Spravují nám placené kampaně a SEO. Dále nám k rychlejšímu dosažení stanovených cílů doporučili remarketing a e-mailing, obojí s kladným efektem. 

Po prvním roce naší spolupráce došlo ke stabilnímu navýšení počtu poptávek z internetu a návštěvnost webových stránek vzrostla."

Ing. Lucie Guzyová - marketing

Výsledky
Vyjádření klienta

“Návštěvy z PPC systémů Sklik a Google, které pro Copyshop.cz dlouhodobě spravujeme, jsou konstantně kanály s nejvyšším počtem návštěv na web. PPC systémy přivádějí na webové stránky 65% z celkového počtu všech uživatelů.”

BossCan
BossCan

BossCan

"Se společností Forclick spolupracujeme k naší naprosté spokojenosti již řadu let.

Naše případné požadavky či připomínky její zaměstnanci plní rychle a přesně dle pokynů. Kdyby tímto způsobem probíhala spolupráce se všemi dodavateli, bylo by to skvělé."

Emil Prášek - majitel


Výsledky
Vyjádření klienta

Máte otázky? Kontaktujte nás!

1. Konzultaci od nás máte zdarma!

Kontakt

Forclick, s.r.o.
IČ: 28294343
DIČ: CZ28294343

Sídlíme

Thámova 166/18a
180 00
Praha 8

Forclick na mapě

Nebo volejte a pište na 777 754 444 & Info@forClick.Cz

Forclick Certifikát Forclick Certifikát Forclick Certifikát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >